tricouri cu messi Forma bâlbâială a lui Arsenal

tricouri cu messi Forma bâlbâială a lui Arsenal în Premier League îi poate da lui Arteta o pauză de gândire, în timp ce se gândește dacă Pepe merită mai multe minute.

Gunners au pierdut patru din ultimele șase meciuri din ligă și au marcat o singură dată în ultimele patru – penalty-ul lui Pierre-Emerick Aubameyang în victoria cu 1-0 în fața lui Manchester United.

Pepe a contribuit cu cel puțin un gol sau a ajutat la fiecare apariție în Europa League până acum în acest sezon, dar are un singur gol în Premier League.

Arsenal a intrat în pauză internațională lingându-și rănile după o înfrângere de 3-0 cu Aston Villa, iar Arteta va cere o îmbunătățire rapidă când fotbalul de club va reveni.

Gunners călătoresc pe Elland tricou manchester city Road pentru a-l înfrunta pe Leeds în primul lor meci înapoi, înainte de a încheia noiembrie cu meciuri împotriva Molde și Wolves.